Outstyle Country

Folk a Country Outstyle

Outstyle - co jsme zač?

Logo Outstyle Country Jednoho krásného teplého předjarního čtvrtka léta páně 2016  kamarád Honza povídá. Člověče průšvih, v Petrovicích mě přihlásili na festival petrovického folkování a já nevím co tam budu sám, dosud festivalem nepolíbenej dělat, musíš mě zachránit. Když vono je to tam na tu aparatúru a už mě napsali aj na plakáty.
Do začátku festivalu zbývalo pět týtnů, rychle jsme sestavili repertoár a začali intenzivne cvičit 2x týdně, abysme pozvedli hospodskou úroveň na alespoň lepší hospodskou úroveň. Nutno podotknout, že chlapci byli pilní žáci a vystoupení v Petrovicích dopadlo ještě nad očekávání velmi dobře. Naše dřina se vyplatila a tak trochu zmírnila paniku, když nás pořadatel strčil jako předposlední účinkující před samotné Nezmary. A protože se nám hraní spolu líbilo, zůstali jsme v tomto seskupení i nadále.


Co hrajeme? Folk a country

Působíme ve složení 2x akustická kytara a basová kytara. Hrajeme trampské a folkové věci, které lidé chtějí v rámci našich možností a písně, které se zase pro změnu líbí nám. Protože jsme pro festival Petrovického folkování sestavili repertoár založený na písničkách od Wabiho Ryvoly, Hoboes, Pacifiku a třeba i plzeňského Copu, tak jsme nějak u těchto věcí zůstali a tyto již tvoří zhruba polovinu všech hraných skladeb. Mimochodem Vláďa minulý týden vyměnil elektro-akustickou basu za "opravdovou" nádhernou elektrickou baskytaru značky GRETSCH.


Outstyle na Petrovickém vinobraní

Honza Jirka a Vláďa v Petrovicích Stejně jako na jaře na Petrovickém folkování, jsme s naším Outstyle zahráli 24.09. 2016 i na Petrovickém vinobraní (v Petrovicích u Třebechovic pod Orebem). Jako vždy dobře připravená a zajištěná akce s hojnou účastí účinkujících i návštěvníků, bylo nám potěšením se v roli účinkujících zúčastnit. K jarnímu původnímu repertoáru jsme přidali dalších 8 písní, převážně z dílny Hoboes Wabiho Ryvoly, nebo Pacifiku. Budeme se těšit na Petrovické folkování 2017 kam chystáme další doplnění repertoáru. Zima je dlouhá, ale dělíme volný čas mezi naším Outstyle a Jirkovými Camna. Takže ať už je ta zima za námi.

Tel: +420 605 898 007
Folk Outstyle Folk Outstyle Doksany Folk Outstyle Doksany Folk a Country Doksany Outstyle Doksany

Jméno:

Heslo: